Питання, що часто задаються

Навіщо використовувати порівняння кредитів?

Скориставшись послугою порівняння кредитів, ви можете вибрати кредитора з найбільш підходящою сумою і терміном кредитування, найнижчими щомісячними платежами і процентною ставкою.

Що таке кредит онлайн?

Кредит онлайн це можливість швидко взяти в борг гроші і отримати їх на свою банківську карту. Щоб отримати кредит онлайн немає необхідності в довідці з місця роботи і поручителя.

Які документи необхідні для подачі заявки на кредит в інтернеті?

Щоб подати заявку на кредит онлайн, вам знадобиться паспорт і ІПН.

Що необхідно, щоб подати заявку на кредит?

Комп'ютер або телефон з підключеним інтернетом, банківська карта і трохи часу.

Скільки я можу позичити?

Кількість грошей, які ви можете позичити, залежить від кредитора, який ви виберете. Більш детальну інформацію можна знайти на головній сторінці кожного кредитора.

Що таке річна процентна ставка або РПС?

Річна процентна ставка або РПС - це все загальні витрати по кредиту, які виражені у відсотках (плата за укладання договору, відсотки по кредиту, інші з кредитом пов'язані витрати).

Чому кредитор відмовив в отриманні кредиту?

В отриманні кредиту може бути відмовлено, якщо в регістрі боржників зазначений не виплачений попередній кредит або є прострочена оплата за кредитом. Причини відмови пов'язані з внутрішньою політикою підприємства по оцінці заявок на кредит.

Чи можна виплатити швидкий позику частинами?

У період строку виплати швидкої позики є можливість здійснити виплату позики частинами, тобто можна здійснити кілька платежів. Якщо немає можливості виплатити швидку позику в строк, зазначений у договорі, можливе продовження строку виплати позики. Розмір оплати продовження можна дізнатися в своєму профілі користувача або звернувшись до кредитора у відділ обслуговування клієнтів.

Відповідальний позику?

Перед тим, як Ти візьмеш в борг гроші, подумай, наскільки це необхідно. Ми не радимо брати в кредит, для того щоб заплатити за одною кредит. Бери в борг тільки в разі, якщо гроші дійсно Тобі необхідні і точно знаєш, що ти зможеш повернути кредит вчасно. Якщо кредит не виплатиш, у Тебе можуть бути проблеми з отриманням нового кредиту.